Nábor!!

Oddíl závodního plavání pořádá od září 2019 nábor nových členů a zájemců a sportovní plavání. Nábor bude probíhat v prvních týdnech školního roku 2019/2020 vždy v pondělí a středu v rámci pravidelných tréninků oddílu. Sraz zájemců, nejlépe s rodiči, vždy 15 min. před začátkem tréninku, tedy 17:45 ve vestibulu plaveckého bazénu poblíž naší nástěnky.

Plavecký oddíl ve Valašském Meziříčí působí již řadu let. V současné době funguje na dvou úrovních:

  1. Plavecké přípravky pro děti 7 – 10 let.

Zde se děti mohou naučit dobře plavat ještě dříve, než absolvují školní plavecký kurz. Pod vedením zkušených instruktorů a trenérů plavání se naučí základním plaveckým dovednostem a základům stylů prsa, kraul a znak. Na závěr kurzu si pak své síly mohou změřit na oddílových závodech. V případě, že budou chtít, mohou dále pokračovat v závodním plavání.

  1. Oddíl závodního plavání

Od roku 2017 působíme s podporou města Valašské Meziříčí také jako sportovní oddíl. Děti, které se naučí dobře plavat v základním kurzu plavání nebo ve škole, se zde na vyšší úrovni a také častěji připravují na závody. Pravidelně získávají diplomy na krajských soutěžích a již jsme se účastnili také Mistrovství České republiky.