Příměstské tábory

Myšlenka sportovního příměstského tábora vznikla v roce 2018 s cílem přinést dětem možnost vyzkoušet si velké množství sportů, popřípadě zdokonalit se v některých z nich. Kromě možnosti se přihlásit do aktuálního ročníku táborů zde budete mít možnost nahlédnout i pod pokličku samotných táborů. Budeme se Vám snažit přinášet jakousi formu zpravodajství z právě probíhajících turnusů, fotografie i zajímavé postřehy.


Příměstský Tábor je velkou příležitostí dětí všech věkových kategorií vyzkoušet si jednotlivé atletické disciplíny nebo se na ně rovnou připravit. Zkušení trenéři či závodníci se snaží naučit základům nebo již rozvinout získané dovednosti. Stejně tak si děti mohou vyzkoušet pod dohledem profesionálních trenérů střelbu ze vzduchovky, nebo základy biatlonu.

Tábory jsou určeny pro děti od 6 let do 12 let (samozřejmě umíme udělat i vyjímky). Pro pořádání táborů jsme zvolili ZŠ Vyhlídka a ZŠ Křižná, které disponují skvělým zázemím a jistým klidem, kde se děti mohou bez omezení pohybovat. Veškeré vybavení je na obou místech také zajištěno. Zasedací místnost k odpočinku, dětem zajišťujeme kvalitní svačiny a o obědy se nám postarají školní jídelny na jednotlivých školách. Samozřejmostí je i pitný režim, o který dbáme především.

Tréninky probíhají pod dohledem zkušeného trenéra a případného pomocníka s minimální kvalifikací TAP (trenér atletických přípravek).