Patrik Kremel si odvezl z Evropských her mládeže bronzovou medaili

V minulém týdnu se v Brně konaly Evropské hry mládeže. Bohužel ve stejné době se konala i Valašská Olympiáda, a tak se u atletického oddílu účastnil „EKAGU“ jen Patrik Kremel. Svůj klub reprezentoval ovšem skvěle.

Za velmi špatných povětrnostních podmínek, které panovaly celé 3 dny, nastoupil Patrik v pondělí v podvečer k rozběhu na 60 m. V obrovské konkurenci si doběhl uvolněným během pro hladký postup do finále ze 3. místa.

V úterý čekala Patrika kvalifikace dálky, finálový závod šedesátek a rozběhy na 150 m. V dálce to byl hlavně boj s rozběhem první pokus proběhnutý, druhý s obrovským nedošlapem 430 cm a v posledním 481 cm a 10. nepostupové místo do finále. Chuť si ale zpravil na finále 60 m, kde v roli favorita na medaili po skvělém startu zaběhl, po 2 měsících bez tréninku kvůli problémům se zády způsobených růstem, parádní čas 7,97 s a obsadil 3. místo. Večer pak ještě nastoupil k rozběhům na 150 m tam časem 19,56 sekundy s poklidem postoupil do finále.

 

Ve středu čekalo Patrika už jen finále na 150 m. Opět skvělý start ale dvouměsíč ní pauza byla znát hlavně ve druhé polovině trati, kde krok nebyl tak uvolněný i tak si doběhl pro skvělé 5 místo.

Patrikovy blahopřejeme a přejeme mu hodně štěstí na nadcházejícím MČR žactva kde bude usilovat o co nejlepší umístění na 200 m překážek.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*