Úspěšné zakončení atletické sezóny bronzem na MMaS družstev

Poslední závod sezóny absolvovali o víkendu mladší žáci. Ve Vítkovicích se konalo Mistrovství Moravy a Slezska družstev. Z každého kraje se do moravského finále probojovala trojice družstev. Naštěstí pro nás se kluci dokázali sejít všichni a o medaile jich odjelo bojovat patnáct. Což bylo početně jedna z nejmenších výprav, ale ve velkém množství týmů byla důležitější kvalita než kvantita.

I když se některé disciplíny klukům hlavně díky počasí tolik nevyvedly, skvěle bojovali a před sto padesátkami, štafetou a míčkem byli na čtvrtém místě o celých 17 bodů. Kluci však dokázali vyhrát štafetu, a ve zbylých disciplínách posbírali velké množství bodů a celkově to znamenalo posun na 3. pozici a obrovské překvapení. Skvělou spolupráci se ZŠ Vyhlídka značí i to, že hned z 15 hned 14 kluků tuto školu navštěvuje.

Nejlépe bodujícím závodníkem se stal Roman Brandtner, ten dokázal posbírat 23 bodů. Za ním hned byli naši sprinteři Patrik Kremel a Tomáš Drábek, ten si dokázal vylepšit osobák na 60 m na rovných 8 vteřin a na 150 m (19,16 s). Pomohl také štafetě, když na posledním úseku převálcoval soupeře.

Bodování závodníků:
Roman Brandtner 23 b.
Patrik Kremel 18 b.
Drábek Tomáš 12,5 b.
Adámek, Michna, Křištof, Drábek 11 b.
Adámek Filip 6 b.
Pobořil Jan 6 b.
Křištof Ben 5 b.
Kopřiva Dominik 2 b.
Toman Maxim 1 b.

 

 

Všem klukům patří obrovská gratulace!! Dokázali, že se dá závodit i proti tak velkým týmům jako jsou Vítkovice, Opava nebo Olomouc, dokonce je i porazit.

Kompletní výsledky:

výsledky

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*