Postup plavkyň do Českého poháru

Náš mladý oddíl plavání dosáhl po dvou letech významného úspěchu v podobě postupu z krajských přeborů do moravské části Českého poháru v plavání. Zasloužily se o to nejmladší plavkyně Daniela Blašková a Pavla Arnoštová, které se v květnu na krajských přeborech deseti a jedenáctiletých žáků v Kroměříži nominovaly do příslušných soutěží Českého poháru.
Daniela Blašková se v moravské části poháru jedenáctiletých v Prostějově neztratila. V disciplíně 50m motýlek obsadila celkově 23 místo.
Pavla Arnoštová se na pohár desetiletých v Kopřivnici dostala hned ve třech disciplínách a to 50m a 100m znak a 50m motýlek. Nejlepšího výsledku dosáhla na 50m znak, kde skončila dvacátá.
Obě závodnice navíc dokázaly, že umí naladit formu na vrchol sezóny, protože se při všech startech dokázaly zlepšit o dvě vteřiny i více v průběhu pouhých tří týdnů.
Doufáme, že úspěch přiláká další mladé naděje do našeho oddílu, kde stále přijímáme nové členy se základními plaveckými dovednostmi a to hlavně z ročníků 2010 a 2011.