O víkendu se Kadla a Paťavová prali o vícebojařské tituly.

Od pátku 10. 2. do Neděle 12. 2. se v Atletické hale Otakara Jandery v Praze ve Stromovce konalo Mistrovství České Republiky ve vícebojích. Ve všech kategoriích bylo do republikových bojů o medaile nominováno 16 závodníků v žactvu pak 18. Závodů se z SKM účastnili Jiří Kadla, který je první rok mezi muži a potom Natálie Paťavová, ta v lednu postoupila mezi žákyně a nějaké nominace se od ní vůbec nečekala. Z největší šancí na medaili měla do hlavního města jet vloni těsně 5. Nikol Hyjánková, místo MČR však dala přednost lyžařskému kurzu.

 

V pátek začínal program závodem žákyň a dorostenek. Respektive první disciplínou 60 m př., Natálie podala slušný výkon a časem 9, 69s zaostala 4 setiny za svým osobním rekordem, rezervy jsou však stále obrovské. Stejně tak jako ve skoku vysokém, kde se mezi vícebojařkami umístila na 2. místě ve vyrovnaném osobním rekordu 160 cm, s klidem mohla překonat i další výšky ale psychika zahrála prim a tak skončila na 160 centimetrech. I přesto z toho bylo po 2 disciplínách průběžné 5. místo a ztráta pouhých 14ti bodů na 3. místo. To se ale čekalo, poté přišli její slabší disciplíny a po odklusané osmistovce z toho bylo 14. místo.

 

V sobotu a neděli pak mezi muži bojoval Jiří Kadla. Jiří tam nejel z ambicemi na nějaký dobrý výsledek, jel si spíše zazávodit a třeba zlepšit některé osobní rekordy, to se povedlo hned na první disciplíně v běhu na 60 m, kde zaběhl čas 7,44 s, pak už to byl spíše průměrný víceboj a bylo z toho 12. místo.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*